אודות

האנושות כבר ילדה גדולה

איך גדלת? זה לא יאומן, לפני שניה הוא היה תינוק ועכשיו כבר ילד בוגר… והאנושות שלנו? זוכרת איך היית בהתחלה? מערות, ציד, ואחר כך איך גידלת ירקות בכפרים, ועכשיו, תראי אותך עכשיו… איך גדלת והתפתחת!

מעניין לקלוט שבדרגות דומם צומח וחי אין כמעט התפתחות לאורך אלפי שנים, ואילו אצל האדם ההתקדמות עצומה. לפני מאה שנה העולם היה שונה מאוד מהעולם כיום, מחשמל שלא היה, עד למטוסים, שלא נדבר על מחשבים הייטק, הרצונות של בני האדם מהחיים ועוד ועוד.

אדם והחי

להתבונן באדם היחיד ולהבחין שגם מבחינה איישת ההתפתחות של האדם היא בקפיצות מאוד מאוד גדולות… כשאנו תינוקות מספר הפעולות שאנו יודעים לעשות מאוד קטן, בניגוד לחיות שתוך זמן ממש קצר (אצל בהמות תוך כמה דקות) בעל החיים יודע ללכת, לאכול, ואחרי זמן נוסף אף לצוד, להתחבא… בעצם בעל החיים משלים תוך זמן מועט את "השכלתו" ואילו אדם? כשהוא קטן הוא נדמה כחיה הכי פחות אינטיליגנטית בטבע, וכשהוא גדול, הוא יודע הרבה יותר מכל חיה, ובקיצור האדם כל הזמן מתפתח וגדל בניגוד לדרגת החי שנוטה לסטטיות.

הורים וילדים

ככל שההתפתחות מואצת יותר יש יותר משמעות לכך שאנו כבני האדם העוברים התפתחות זו על בשרנו, לא באמת יודעים ומבינים מה מקורה ולאן היא הולכת וכתוצאה מכך לא מכינים את עצמנו, לא את הילדים שלנו למה שעתיד לבוא וככלל אנו חיים כאילו במקרה את חיינו ולא מבחינים בהתפתחות האנושית לעיתים לפני שעוברות מספר שנים טובות, דומה הדבר ליחסים שבין תינוק להוריו. אם ההורים יודעים מה השלב הבא בהתפתחות התינוק הם יכולים לסייע לה ולתמוך בה. לדוגמה אם הורים רוצים לעזור להתפתחות האכילה אצל ילדם, הם יתנו לו מזון מגוון בזמנים שמתאימים לו וכדומה, אך אנחנו נדמים להורים שלא יודעים מה אמור להיות עם ילדם, והם פשוט מסתכלים עליו משתוממים להתפתחות שעשה…

התפתחות האדם היא מטרת הבריאה

אולם שום דבר הוא לא במקרה. האדם מתפתח כל הזמן כי יש לאנושות מטרה. למען האמת כל הבריאה מכוונת לתמוך באדם כדי להגיע אל מטרתה. ההתפתחות של האדם היא מטרת הבריאה.

הסוד שעומד להתגלות

וזה אפשר לומר, היה קצת מוסתר מהאדם במהלך הדורות. אז האם אפשר לחשוף את מטרת הבריאה לאנושות? כן! הגיע הזמן! האמת היא שלפי מטרת הבריאה האנושות נמצאת בדיוק לקראת גילוי המטרה, ואתו השמחה וכל הטוב.

אז מה מצפה לנו לבני האדם בתקופה הקרובה? גילוי משימתו עלי אדמות. כמו הורים שמגלים שבנם צריך כך וכך, בקרוב נבין איך עלינו לטפל ב… עצמנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *